zakładanie ogrodu

Czy nie marzyłeś kiedyś, aby po skończonej pracy usiąść wygodnie w wymarzonym ogrodzie wśród niezwykłej zieleni? Do tego kubek ciepłej kawy czy herbaty, dobra książka oraz niesamowity śpiew ptaków i szum drzew . Powierz nam zadanie zaprojektowania Twojego wymarzonego ogrodu, a będziesz mógł cieszyć się niesamowitą zielenią i przestrzenią idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Specjalizujemy się w zakładaniu ogrodów!

Zakładanie ogrodów, które są w stanie dopasować się do potrzeb wszystkich domowników, to nie lada sztuka. Niesamowity ogród to przede wszystkim efekt ciężkiej pracy i pasji. Nasz zespół projektantów przez wiele lat zdobywał potrzebną wiedzę oraz doświadczenie, aby jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dobór odpowiednich roślin, a także innych elementów tworzących niesamowity design Twojego ogrodu to nie lada wyzwanie, jednak my jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu. Twój ogród będzie zachwycał Ciebie i Twoich gości bez względu na aktualną porę roku. Teren wokół domu zostanie dopasowany do architektury krajobrazu, tworząc w ten sposób niezwykle magiczne miejsce. 

Nasza oferta

Tworząc projekty ogrodów dla naszych klientów, szczególnie kierujemy się tym, aby był on funkcjonalny i co najważniejsze wyróżniał się niesamowitą estetyką. Na naszym koncie zrealizowanych mamy setki projektów ogrodów, a wielu naszych klientów do dziś cieszy się ogrodem dopasowanym do swoich potrzeb. Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie, zakładanie ogrodów i terenów zielonych i ich pielęgnację. Staramy się, aby każdy projekt był dopasowany do potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów. 

Jak zakładamy ogrody?

Przed przystąpieniem do stworzenia projektu wymarzonego ogrodu, robimy rozeznanie w zakresie rodzaju gleby, wilgotności podłoża oraz nasłonecznienia terenu przeznaczonego do stworzenia ogrodu. Ważne jest również przedyskutowanie możliwości właściciela odnośnie pielęgnacji roślin w ogrodzie oraz dobór roślinności, która będzie odpowiednia dla wszystkich użytkowników ogrodu. Aby jak najdłużej cieszyć się bezpiecznym i niezwykle efektownym ogrodem warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy z pasją tworzą niesamowicie pomysłowe projekty. Zakładając ogród, nasi specjaliści kierują się potrzebami roślin odnośnie sąsiedztwa i innymi wymaganiami, które pomogą cieszyć się z pięknej roślinności przez długie lata. 

Z chęcią odwiedzimy Cię, aby zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami, marzeniami i pomysłami, a także przedstawimy swoje koncepcje na stworzenie magicznego ogrodu. Następnie dokonamy pomiarów, aby przesłać Ci wstępny projekt i wizualizację ogrodu. Jeśli spełni on Twoje oczekiwania, przygotujemy projekt główny z planem nawierzchni, spisem materiałów koniecznych do wykonania ogrodu, a także wykaz ilości nasadzeń, rozmieszczenie systemu nawadniającego roślinność oraz oświetlenie. Przedstawimy również całościowy kosztorys wykonania usług. Po dogadaniu szczegółów przechodzimy do realizacji projektu. 

Nasza firma sprawnie oczyści teren z niepotrzebnej roślinności, a także dostosuje miejsce do potrzeb projektowych. Poprawimy jakość gleby poprzez nawiezienie innej ziemi, którą spulchnimy glebogryzarką. Następnie stworzymy ścieżki i obrzeża, wyłożymy wszystkie elementy nawodnienia oraz oświetlenia. Kolejny etap to sadzenie. Rośliny zostają obsadzone żwirem i korą w celu ograniczenia utraty wody i wzrostu chwastów. Na koniec tworzymy wspaniałe zielone trawniki, które są wisienką na torcie dla stworzonej aranżacji ogrodu. 

Stwórz swój wymarzony ogród!

Nasze projekty, a także ogrody możesz przejrzeć w naszym portfolio czerpiąc z nich inspiracje dla wymarzonego ogrodu. Oferujemy projektowanie i zakładanie ogrodów oraz innych powierzchni zielonych np. pasów zieleni, parków czy skwerów w dużych i małych miastach. Chętnie zajmiemy się również troską i pielęgnacją Twojego ogrodu. Zapraszamy do współpracy! Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!


Warning: Undefined variable $post in /home/klient.dhosting.pl/premiumlink/zaczarowane-ogrody.pl/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 117