baterie umywalkowe do łazienki

W najbliższym czasie planujesz remont swojego domu, mieszkania lub chociaż jednego pomieszczenia? Lub może jesteś już w trakcie, jednak do końca nie wiesz, jak i za co się najlepiej zabrać? Z podobnymi dylematami zderza się mnóstwo osób, a urządzanie mieszkania może być źródłem prawdziwego stresu. Dlaczego? Ponieważ mamy świadomość tego, że skutki decyzji, które podejmujemy będziemy odczuwać przez wiele lat – remontu nie przeprowadza się przecież co roku. Nie ma jednak takiego problemu, z którym nie będziesz w stanie sobie poradzić, mając do dyspozycji pomoc fachowców i bogaty asortyment sklepów z wyposażeniem wnętrz. Zastanawiasz się, jakie baterie umywalkowe do łazienki wybrać, a także, czy warto zainwestować w baterie elektroniczne, czasowe i bezdotykowe na podczerwień? Przeczytaj nasz artykuł, a będziesz o krok bliżej do podjęcia najlepszej decyzji.

Baterie umywalkowe do łazienki – jest z czego wybierać!

W jaki sposób wybrać cokolwiek, co ma znajdować się w naszej łazience? Przede wszystkim pierwszą zasadą jest to, abyśmy na samym początku dokonali odpowiednich pomiarów samego pomieszczenia, ale także tego zastanowili się, w jakim stylu ma być utrzymane całe wnętrze. Dopiero wtedy będziemy w stanie wybrać elementy, które wpasowują się w daną aranżację. Ważne, aby zarówno prysznic, szafki, toaleta, baterie umywalkowe do łazienki, a także dodatki były do siebie doskonale dopasowane.

Mówiąc o bateriach należy zaznaczyć, że obecnie mamy do wyboru naprawdę sporo opcji: klasyczne baterie umywalkowe do łazienki, sztorcowe, jednouchwytowe, dwuuchwytowe, montowane na umywalce, w blacie lub ścienne. Zwrócić uwagę trzeba także na różnorodność powłok baterii – może to być powłoka z chromu, stali, miedzi czy mosiądzu. Marzy Ci się kolorowa bateria? Nie ma problemu! Wielu producentów zadbało o to, abyś mógł wyposażyć właśnie w taką armaturę swoją łazienkę. Także miłośnicy klasyki i retro znajdą coś dla siebie. Baterie stylizowane na te sprzed lat są obecnie bardzo modne i tworzą niesamowity klimat w pomieszczeniu.

Czym właściwie są baterie elektroniczne, czasowe i bezdotykowe na podczerwień?

Jeżeli interesują Cię najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie wyposażenia łazienki, na pewno zaintrygują Cię baterie elektroniczne, czasowe i bezdotykowe na podczerwień, które są coraz popularniejsze szczególnie w obiektach użyteczności publicznej. W jaki sposób one działają? Baterie elektroniczne zapewniają maksymalną oszczędność wody i są higieniczne, ponieważ korzystając z nich nie mamy bezpośredniej styczności z armaturą. Baterie bezdotykowe czasowe posiadają specjalny czujnik, który uruchamia wodę, gdy zbliżymy do niego dłonie. Na pewno spotkałeś się z tego typu rozwiązaniem np. w galeriach handlowych, jednak jest ono coraz bardziej popularne także w prywatnych domach. Jeżeli marzy Ci się nowoczesna łazienka i wyposażenie, dzięki któremu zaoszczędzisz wodę, koniecznie sprawdź, ofertę, jaką są baterie elektroniczne, czasowe i bezdotykowe na podczerwień.