trawa krajobrazowa

Dzisiejsi klienci bardzo cenią sobie czas. Chcą jednocześnie otaczać się piękną przyrodą. Jednak pielęgnacja trawy wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Jest jednak genialne rozwiązanie – syntetyczna murawa. Układanie sztucznej trawy i jej pielęgnacja to niezwykle prosta rzecz.

Jakie są zalety trawy z rolki?

  1. Uniwersalność – dystrybutor sztucznej trawy w swoim genialnym zamyśle stworzył trawę, której można użyć w wielu różnych miejscach, również w miejscach trudnych, na przykład na boiskach piłkarskich, gdzie złe warunki atmosferyczne mogą sprawić, że trawa będzie zwyczajnie wilgotna, zabłocona. Trawa z rolki znajduje też zastosowanie w miejscach słabo nasłonecznionych. Wiadomą rzeczą jest to, że do prawidłowego funkcjonowania trawy potrzebne jest słońce. Trawa z rolki doskonale jednak radzi sobie bez nasłonecznienia.
  2. Komfort – użytkowanie jak i układanie sztucznej trawy jest niezwykle wygodne. Dystrybutor sztucznej trawy zadbał o to, aby sztuczna murawa była miękka. Co przekłada się oczywiście na komfort użytkowania. Miękka trawa bardzo dobrze chroni przed urazami, co jest szczególnie istotne w przypadku małych dzieci, które są bardzo ruchliwe. Poza tym stąpanie po tak miękkiej murawie to sama przyjemność. Przyjemność dla nóg ale również i dla duszy, która lubi być dopieszczona.
  3. Samoobsługowość – układanie sztucznej trawy jest bardzo proste. Trawa z rolki jest niezwykle łatwa w instalacji. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pięknie urządzony taras, żyć wśród zieleni, mieć piękny ogród, a jednocześnie nie lubią albo nie mają czasu na to, aby pracować w ogródku. Są oczywiście ludzie, którzy uwielbiają pracę z ziemią, pracę w ogrodzie. Ale są też tacy, dla których tego rodzaju praca jest albo zbyt monotonna albo po prostu za ciężka. Warto też dodać, że wielu współczesnych ludzi zwyczajnie nie ma czasu na to, aby zajmować się ogrodem. Wyjeżdżając na kilkudniowe konferencje nie jesteśmy w stanie regularnie podlewać trawy. Nie mamy też głowy ani czasu do tego, aby ją nawozić należycie. Dystrybutor sztucznej trawy kieruje swój produkt właśnie do takich zabieganych ludzi.
  4. Oszczędność – trawa z rolki gwarantuje nie tylko oszczędność czasu ale również i pieniędzy. To projekt, w który wkładamy fundusze tylko na początku. Płacimy za murawę oraz za instalację, oszczędzając chociażby na nawozach.

Jakie są rodzaje sztucznej trawy?

  1. Murawa Soft – oto trawa będąca prawdziwym kompromisem pomiędzy wysoką jakością a bardzo dobrą ceną. Jej zaletą jest miękkość. Doskonale sprawdza się w miejscu zabaw dla dzieci.
  2. Produkt Supreme – to stosunkowa nowość. Murawa bardzo zaawansowana technologicznie.
  3. Trawa Camp – doskonała technologia o wysokości włókna 35 mm. Syntetyczna murawa bardzo miła w dotyku a jednocześnie gęsta ze wzmocnionym i elastycznym lateksem.
  4. Murawa epic – bardzo dobrze imituje wygląd naturalnej trawy. Układanie sztucznej trawy tego typu jest bardzo łatwe.
  5. Produkt Prestige – kolejna nowość. Niezwykle spektakularna estetycznie. Osiąga wysokość 40 mm. Składa się z przepięknych odcieni zieleni.