kominek

Trzaskanie rozżarzonych do czerwoności polan, zachwycająco tańczące płomienie i buchające ciepło, mają w sobie coś z magii. Szczególnie, jeżeli masz przed sobą długie jesienne lub zimowe wieczory. Mogą trwać bez końca! Kominek był i zawsze będzie groźną konkurencją dla telewizora w salonie. Na pewno będzie on o wiele lepszy niż zwykły obraz w sypialni. Pozwoli Ci stworzyć naprawdę przytulne wnętrze. Jedni uważają kominki od ręki za dekorację. Natomiast inne osoby nauczyły się łączenia przyjemnego z pożytecznym. Zwyczajnie cieszą się one z migoczących języków ognia. Jednocześnie kominki od ręki są doskonałym sposobem na ogrzanie domu.

Kominki od ręki budzą kontrowersje i emocje

Jaki kominek od ręki wybrać? Czy zamienić go w dodatkowe źródło ciepła, czy może lepiej traktować go jako element aranżacyjny? Zdania w tej kwestii są bardzo mocno podzielone. Wszystko jest oczywiście zależne od stylu mieszkania, od powierzchni domu, układu przewodów kominowych i od finansów. Te ostatnie często niespodziewanie znajdują się na pierwszym miejscu, bo wstawienie kominka od ręki zazwyczaj wiąże się z koniecznością wykonania dużego remontu. Nas również bardzo interesują kominki od ręki. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie garść porad. Na pewno Ci się one przydadzą, jeżeli pragniesz się otoczyć urokliwym blaskiem, a nie wiesz, czy podjęta przez Ciebie decyzja jest dobra. Jeżeli chodzi o kominki od ręki, to my jesteśmy prawdziwymi specjalistami.

Gdzie zamontować kominek?

Oprócz kwestii technicznych i montażowych, powinieneś się zastanowić nad dekoracyjną osłoną kominka od ręki. Najczęściej pewnie przyjmujesz gości w reprezentacyjnych salonie. Dlatego powinieneś zatroszczyć się o to, żeby płomienie znajdujące się za szybą kominka, zachwyciły gości. Dlatego nie możesz dopuścić do tego, żeby cokolwiek odciągało ich uwagę od tego obrazu. Błędem, który popełnia wiele osób jest umieszczenie kominka i telewizora na tej samej płaszczyźnie. Musisz iść na kompromis. W praktyce oznacza to tyle, że powinieneś ulokować kominek od ręki z szybą panoramiczna. Natomiast na powierzchni prostopadłej do niej musisz zamontować płaski ekran telewizora. W dalszej kolejności powinieneś postawić przed nimi komfortową kanapę i miękkie poduchy. Teraz możesz już tylko usiąść przed zakupionym niedawno kominkiem od ręki i patrzeć na przeplatające się ze sobą płomienie.

Oferujemy bardzo wiele kominków od ręki. Jeżeli chcesz się o coś dopytać lub zamówić konkretny model, to zachęcamy do kontaktu!