flower box serce

Flower box serce to od wielu lat jeden z najlepszych pomysłów na prezent dla bliskiej osoby na każdą możliwą okazję. Zazwyczaj daje się kwiaty cięte bądź te w doniczce, jednakże obecnie pojawia się coraz więcej nowych rozwiązań w tym zakresie. Jednym z nich są tak zwane flower boxy, które w piękny sposób prezentują zawartą w nich kompozycję. Z jakiej okazji mężowie mogą je podarować żonie? Jakie są zalety tak intymnego podarunku?

Flower box serce – podarunek na każdą okazję

Walentynki, urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, rocznica, a nawet bez wyraźnej okazji – flower box w kształcie serca to idealny podarunek dla ukochanej osoby. Jest to nowatorski pomysł na aranżację kwiatowych bukietów dla kobiet, które lubują się w tego typu prezentach. Nie dość, że przyniosą uśmiech na ustach każdej żony, która je otrzyma, to jeszcze będą stanowiły piękną ozdobę prywatnej przestrzeni.

Jest to też dobry pomysł na sytuacje, kiedy nie ma się pomysłu na konkretny sposób celebracji danej okazji. Nie ma nic bardziej uniwersalnego niż podarowany z miłością bukiet stworzony z najwyższą starannością z materiałów bardzo dobrej jakości. To właśnie dlatego można stwierdzić, że flower box serce i wieczna róża to połączenie perfekcyjne na każdą okazję! Wieczna róża dzięki odpowiedniemu przygotowaniu żyje ponad 2 lata.

flower box serce

Jakie są zalety flower boxa w kształcie serca?

Aktualnie flower box przewyższa swoją innowacyjnością klasyczne bukiety kwiatowe. Stoi za tym kilka głównych powodów:

  • jego prezencja, od pudełka w kształcie serca poczynając, na pięknych kwiatach kończąc;
  • trwałość, jako że wieczne kwiaty utrzymują swój pierwotny wygląd zdecydowanie dłużej;
  • jego wielkość – jako że składa się z 40 wiecznych róż, nie da się go przeoczyć, jeśli stanowi ozdobę mieszkania.

Oczywiście największą zaletą kwiatowych boxów jest to, jakie reakcje wywołują u najbliższej osoby. Uśmiech, wesoły śmiech, a nawet łzy wzruszenia – wszystko to można osiągnąć podarowując żonie wieczne róże prezentowane w pudełku w kształcie serca.

Flower box w kształcie serca

Wieczne kwiaty – nowatorski pomysł na prezent

Klasyczne rozwiązania, mimo że wciąż obecne, nie zawsze są najlepszym pomysłem. Czasami warto postawić na coś nowego, nieznanego, unikalnego. Takie właśnie są wieczne róże w flower boxie. Różnorodne barwy, aż 40 pięknych kwiatów, romantyczny kształt zadowalający serca wszystkich kobiet – w tym przypadku klasyk może ustąpić czemuś świeżemu.

Wieczne róże potrafią utrzymywać swoją świetność aż dwa lata, a stan ten zawdzięcza się odpowiednim staraniom włożonym w ich przygotowanie. Nie trzeba ich potem pielęgnować, ponieważ temu właśnie służą – ozdabianiu wnętrz osoby, która je dostała. Można więc pożegnać się z ciągłym podlewaniem kwiatów oraz dbaniem o to, żeby otaczały je odpowiednie warunki. Same przystosowują się do atmosfery panującej w pomieszczeniu, w którym się je umieszcza.

Dodatkowym atutem jest prostota, z jaką można je nabyć. Wystarczy znaleźć zadowalający flower box w kształcie serca i wybrać termin oraz miejsce dostawy. Nie ma w tym nic skomplikowanego, nie trzeba udawać się w żadne konkretne miejsce – jest to proces przyjazny dla każdego męża, który chce zachwycić swoją żonę.