białe meble lakierowane

Meble lakierowane dobrze się prezentują – to nie ulega wątpliwości. By natomiast długo cieszyły oko własnym estetycznym wyglądem, należy o nie dobrze zadbać. Warto wybrać takie meble, do których produkcji użyte zostały odpowiedniej jakości materiały a nie tylko kawałek cienkiej sklejki. Salon jest pomieszczeniem, do którego najczęściej zapraszamy naszych gości. Meble do salonu powinny zatem tworzyć harmonię i nie zwracać na siebie zbytniej uwagi. Osaczenie gości wielkimi meblościankami nie jest najlepszym pomysłem. Teraz w modzie są lakierowane zestawy w kolorze białym. Półka, witryna, kilka komód – wszystkie te elementy muszą mieć spójną koncepcję.

Wartość aranżacyjna – białe meble w połysku są niezwykle efektowne i pasują do wielu typów nowoczesnych aranżacji

Innowacyjne meble do na wysoki połysk to doskonały dobór dla pomieszczeń zaaranżowanych w różnym stylu. Dzięki frontom w odcieniu ścian mieszkanie nie będzie wyglądać na zagracone oraz obciążające, choćby gdy będzie mieściło się w nim mnóstwo mebli. Dzięki frontom na wysoki połysk, salon jest możliwy do urządzenia choćby w relatywnie niewielkim pomieszczeniu. Można odwiedzić sklep meblowy, żeby dobrać nie tylko zestaw wypoczynkowy, ale też stolik oraz krzesła, dzięki czemu cały wygląd pomieszczenia będzie zgodny. Meble lakierowane do salonu w odcieniu białym mają także taki plus, iż nie widać na nich odcisków palców, rys oraz małych otarć – w wypadku każdego odmiennego koloru frontów są one już często widoczne.

Jakość wykonania. Lakierowana powierzchnia wpływa pozytywnie na trwałość

Warto zdecydować się na białe meble lakierowane, ponieważ są to meble niezwykle trwałe, dzięki czemu będziemy mogli się nimi cieszyć przez długie lata. Możemy wybrać meble do salonu, które wykonane są z różnych materiałów, wybór jest naprawdę ogromny. Jeżeli później jego powierzchnia zostanie polakierowana, to będzie miało to bardzo dobre przełożenie na jego trwałość. Lakierowanie zawsze jest wykonywane przy wykorzystaniu jedynie doskonałej jakości preparatów, także nie musimy się martwić. 

Uniwersalność – łatwość dopasowania do wielu typów aranżacji oraz typów pomieszczeń (salon, jadalnia lub sypialnia)

Zdecydowanie jedną spośród największych korzyści białej zabudowy jest jej uniwersalność. Do bieli można swobodnie wybierać akcesoria, inaczej w każdym odcieniu, kolorze oraz fakturze. Decydując się na białe meble, odpada nam kłopot z zastanawianiem się jakie odcienie będą ze sobą współgrać i czy określone akcesoria nie będą zbyt intensywne czy mdłe. Choćby cała biała zabudowa wraz z jasnymi elementami będzie odpowiednio wyglądała oraz zawsze można przyjąć, iż jest to celowość projektu.

Artykuł powstał przy wsparciu oraz inspiracji sklepu meblowego https://www.meble-bogart.pl/. Zdjęcie główne prezentuje kolekcję mebli lakierowanych Elvie: https://www.meble-bogart.pl/bogart-design-elvie-col-785.html