DRABINY EWAKUACYJNE

DRABINY EWAKUACYJNE DOSTOSOWANE DO POTRZEB – SKORZYSTAJ Z PMOCY SPECJALISTÓW

Profesjonalne drabiny ewakuacyjne umożliwiają bezpieczne dostanie się na dach budynku. Wykonane są ze stalowych elementów wysokiej jakości. Wykonuje się je według norm bezpieczeństwa, które gwarantują nie tylko najwyższą jakość, ale również bezpieczeństwo podczas korzystania. Dla osób, które po raz pierwszy stykają się z tematem drabin ewakuacyjnych przedstawiamy najważniejsze informacje. Podczas doboru odpowiedniej drabiny ewakuacyjne, warto zasięgnąć informacji u profesjonalnego dostawcy, który oferuje pomoc swoich doradców technicznych. Dysponują oni bowiem szeroką wiedzą z zakresu oferowanych rozwiązań drabinowych. Dzięki rozmowie z doradcą technicznym, drabina ewakuacyjna zostanie przygotowana dla Państwa w odpowiedni sposób. Będzie ona dostosowana do budynku na jakim ma zostać zamocowana. W zalezności od typu budynku, stosuje się różnego typu specjalne akcesoria. To bardzo ważne, aby przed zakupem porozmawiać z doświadczonym specjalistą. Odpowiednia konstrukcja to pewna i trwała inwestycja na lata.

Jakie są zalety stosowania drabin ewakuacyjnych?

Przede wszystkim, należy wspomnieć o tym iż drabiny ewakuacyjne są cynkowane ogniowo – a dodatkowo mogą być malowane proszkowo. Zapewnia to ich trwałość przez lata i odporność na korozję. W drabinach ewakuacyjnych stosuje się antypoślizgowe szczeble, które umożliwiają bezpieczne wchodzenie i schodzenia z drabiny. W tym miejscu warto wspomnieć również o fakcie, iż drabiny ewakuacyjne tworzone są w tzw. systemie. Oznacza to, że budowane są z przygotowanych wcześniej gotowych elementów. Dzięki temu, mogą być rozwijane i modernizowane wraz z upływem czasu. Wykonanie według norm bezpieczeństwa to kolejny atut. Drabina systemowa umożliwia szybki i łatwy montaż, a co za tym idzie – krótki czas realizacji zamówienia i nierzadko gwarancję na okres nawet dziesięciu lat. 

Z czego składa się drabina ewakuacyjna? Z jakich elementów jest zbudowana?

– pochwyty zejścia

– stopień zejścia

– kosz ochronny

oraz podest przejścia.

Poszczególne elementy drabiny ewakuacyjnej tworzą jej kompleksową całość. Dzięki budowie systemowej, drabinę można rozbudowywać i modernizować.

Standardowo producenci wyceniają drabiny ewakuacyjne z wysokością wejścia do 3m, z wysokością wejścia od 3 do 10m oraz z wysokością wejścia powyżej 10m.

ECI jest profesjonalnym dostawcą drabin ewakuacyjnych z Polski:

https://www.eci.com.pl/1011-drabiny-ewakuacyjne-przeciwpozarowe-polski-producent