dmuchane jacuzzi

Dmuchane jacuzzi to rozwiązanie, które w Polsce jest stosunkowo rzadko spotykane. Zwykle tego typu basen stawiamy w ogrodzie, chcąc zrelaksować się po pracy czy w dni wolne. Na jakich zasadach działa i czy rzeczywiście warto w nie inwestować?

Dmuchane jacuzzi- koszty utrzymania

Zakup dmuchanego jacuzzi to spory wydatek, jednak warto pamiętać, że ma on charakter jednorazowy. W praktyce za tego typu udogodnienie musimy zapłacić od 1700 do nawet 6000 zł, w zależności od wielkości i głębokości jacuzzi. Do tego dochodzą jeszcze koszty utrzymania, które będziemy ponosić okresowo. Składają się na nie:

  • woda,
  • energia elektryczna,
  • filtry,
  • preparaty chemiczne.

Filtry oraz chemia pozwalają utrzymać wodę w czystości, co jest bardzo istotne, zwłaszcza jeśli jacuzzi stoi w ogrodzie. Ważne jest regularnie oczyszczanie basenu, choć możemy też zdecydować się na modele z dodatkową osłoną. Dzięki nim woda jest w większym stopniu chroniona przed zanieczyszczeniami, zwłaszcza w czasie, gdy nie korzystamy z jacuzzi.

Czy warto zainwestować w dmuchane jacuzzi?

Zaletą dmuchanego jacuzzi jest możliwość przeniesienia go z miejsca w miejsce, na przykład wyjeżdżając na działkę czy planując większą imprezę w ogrodzie znajomych. Wymiana wody, podłączenie uzdatniacza czy montaż maszyny do tworzenia bąbelków nie są skomplikowanymi procesami, dlatego z powodzeniem możemy zamontować jacuzzi w nowych miejscu nawet w kilka chwil. Warto mieć na uwadze, że posiadanie tego rodzaju sprzętu daje nam przede wszystkim bardzo wysokie poczucie komfortu- możemy zrelaksować się w dowolnym czasie, a nasz spokój nie zostanie przez nikogo zakłócony. Zamiast inwestować w przydomowe baseny, możemy wybrać jacuzzi do ogrodu, co sprawdzi się zwłaszcza w przypadku, gdy nie przepadamy za pływaniem. Oczywiście, dmuchane jacuzzi ma również wadę- możemy korzystać z niego jedynie w porze letniej, gdy na zewnątrz jest ciepło.

Dmuchane jacuzzi, czyli luksus i komfort w jednym

Posiadanie dmuchanego jacuzzi wiąże się z dokonaniem sporej inwestycji, jednak zdecydowanie jest ona warta tego, aby poczuć luksus i komfort w jednym. Ze względu na to, że posiadanie dmuchanego jacuzzi nie jest jeszcze w Polsce bardzo popularne, tego typu sprzęt w ogrodzie zdecydowanie budzi podziw i respekt. Warto też mieć na uwadze własną wygodę- aby skorzystać z dobrodziejstw kąpieli w bąbelkach, nie musimy wybierać się na basen, na którym zwykle miejsca w jacuzzi są zajęte. Tymczasem w przydomowym ogrodzie, w porze letniej, jacuzzi zawsze jest do naszej dyspozycji.


Warning: Undefined variable $post in /home/klient.dhosting.pl/premiumlink/zaczarowane-ogrody.pl/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 117