wygodna poduszka tempur

Szukasz poduszki dla siebie? Zastanawiasz się jaką najlepiej wybrać? Dobór odpowiedniej poduszki to niemal tak samo ważna decyzja, jak wybór materaca. Pośród najbardziej charakterystycznych kształtów i rodzajów poduszek można wyróżnić:

– poduszki profilowane,

– poduszki owalne i prostokątne,

– poduszki w kształcie motylka,

– poduszki klasyczne.

O tym jak wyglądają możesz przekonać się klikając w link: https://salonsnu.pl/22-ergonomiczne-podparcie. Warto wspomnieć o tym, co łączy te produkty – jest to zastosowanie rewolucyjnych pian termoelastycznych Tempur. Ich główną właściwością jest doskonałe dopasowanie do kształtu i ciężaru ciała. Dzięki temu głowa oraz szyja wypoczywającego pozostają ułożone pod odpowiednim kątem. Kręgosłup układając się w prostej linii, wspierając szczególnie wrażliwe na ból i napięcie partie ramion i szyi, to recepta na wypoczęte i zrelaksowane ciało z rana.

Twój wybór, jaką poduszkę wybrać, powinien zapaść w zależności od tego, w jakiej pozycji śpisz najczęściej. Wziąć pod uwagę należy również to, czy poruszasz się w trakcie snu. Oprócz tego ważne będą Twoje przyzwyczajenia, preferowana twardość, sprężystość oraz specjalne potrzeby.

Jeżeli sypiasz na boku, najodpowiedniejszym rodzajem będzie poduszka profilowana, w kształcie doliny. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom zapewni doskonałe podparcie, umożliwiając komfortowy i zdrowy sen. Jeżeli jednak oprócz tego, że sypiasz na boku, często zmieniasz pozycję w trakcie snu, zamiast poduszki profilowanej wypróbuj płaską o zaokrąglonych brzegach. Taki produkt zapewnia komfort snu z zachowaniem możliwości swobodnego przemieszczania w ciągu nocy.

Z myślą o tych, którzy śpią na brzuchu stworzono poduszki w kształcie motylka. Umożliwiają swobodne oddychanie w trakcie snu dzięki rewolucyjnej technologii, która pozwala na swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu Twoja szyja i ramiona będą ułożone w zdrowy sposób, dzięki czemu, rankiem obudzisz się wypoczęty i zrelaksowany.

Co zrobić, gdy nie masz „ulubionej” pozycji do spania? Jeżeli nie wiesz na jaki model się zdecydować,  klasyczne poduszki z materiału Tempur sprawdzą się jako godne zaufania podparcie dla każdego: nie zależnie od wybranej pozycji do spania czy preferowanej twardości. Różnią się od siebie nie kształtem, lecz rodzajem materiału, który decyduje o sensorycznych walorach produktu.  Korzystając z linku: https://salonsnu.pl/23-klasyczny-komfort, możesz się przekonać jak prezentuje się oferta klasycznych poduszek Tempur, by znaleźć najwłaściwszą dla siebie.

artykuł sponsorowany.